Gidsen (meiden 11-14 jaar)

Na de opening doen we kleine spelletjes om even de ergste energie eruit te halen voor we beginnen aan onze opkomst. De ene keer zijn we bezig met scouting technieken (Kaart en Kompas, Pionieren of

Routetechnieken) een andere keer zijn we creatief of doen we een groot spel om de samenwerking te bevorderen.

Er wordt geprobeerd een opkomst zo gevarieerd mogelijk in te vullen zodat het nooit gaat vervelen en we veel van elkaar leren. Voor het einde van de opkomst doen we dan gezamenlijk de corvee voor we gaan sluiten, zodat het er in ons gebouw weer netjes uitziet voor de volgende speltak.

We houden ook een paar keer per jaar een weekend. Dan zijn we van vrijdag tot zondag middag met z’n allen bezig in een bepaald thema. Eén van de weekenden is in ieder geval de RSW (Regionale Scouting Wedstrijden), omdat het leuk is om samen met de andere groepen in de regio wat te ondernemen.

In de eerste week van de zomervakantie gaan we altijd op kamp ergens in Nederland om het seizoen gezellig af te sluiten.


Gidsen Klavervendel

woensdagavond van 18:30 tot 20:30