Bevers (5-7 jaar)

Bij scouting heten kinderen van vijf, zes en zeven jaar Bevers. Bevers herken je aan hun rode blouse. Verder dragen ze net als alle andere scouts een das.

Bevers houden vooral van spelen. Spelen in de natuur, sportief spelen, toneelspelen of gewoon samen spelen. Spelenderwijs ontdekken we de wereld om ons heen. Daarvoor gaan we spelen bij de vrienden van Stuiter die in Hotsjitonia wonen. Hier staat ook het huis van Lange Doener waar we soms gaan logeren.

De leiders van de Bevers spelen mee. De één speelt Bas Bos, de ander Steven Stroom. Weer een ander is Keet of Stanley Stekker. Allemaal hebben we onze eigen talenten.

Bevers spelen niet alleen met Stuiter en zijn vrienden, maar ook met elkaar. Net als bij oudere scouts kennen Bevers hun eigen gebruiken. Ze worden Bevermanieren genoemd. Bever-manieren liggen niet vast. Ze zijn speels en bevorderen het groepsgevoel. Zo leren de Bevers spelenderwijs samen te werken.

Speleenheden

In de Bevers speltak heeft onze Scoutinggroep de volgende speleenheden.


Bevers Droomkolonie

Zaterdagochtend 09:30 tot 11:30